اخبار ارز دیجیتالارزهای دیجیتال

 DappRadar: تسلط فعلی بازی‌های آسیا برای بازی‌های Web3 مهم است

به گفته DappRadar، آسیا خانه ۱.۷ میلیارد گیمر است و سالانه بیش از ۷۲ میلیارد دلار درآمد بازی دارد که آن را به یک بازار مهم تبدیل می کند.

طبق یک گزارش جدید، آسیا برای صنعت بازی Web3 مهم است، زیرا در حال حاضر سهم اکثر گیمرها و درآمد بازی را به خود اختصاص داده است و علاقه زیادی به فناوری بلاک چین دارد.

یک گزارش ۱۳ آوریل از پلتفرم تحلیلی DappRadar تاکید کرد که بازار آسیا بیش از ۱.۷ میلیارد بازیکن بازی ویدیویی دارد که ۵۵ درصد از کل بازی های جهان را تشکیل می دهد.

بر اساس این گزارش، همچنین بیش از نیمی از درآمد جهانی بازی را در خود جای داده و مدت‌هاست که نیروی محرکه صنعت بازی جهانی بوده است.


سهم بازار از داده های گیمرهای جهانی فاش شد

با توجه به این عوامل، DappRadar ادعا می کند که منطقه آسیا “نقش مهمی در پذیرش بازی های بلاک چین ایفا می کند.”

چین، ژاپن و کره جنوبی بر صنعت بازی در آسیا تسلط دارند و ۶۲ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر بازی در جهان را بر اساس ارزش بازار در خود جای داده اند.

به گزارش DappRadar، چین رمزنگاری را ممنوع کرده و شرکت های بازی را از ادغام فناوری بلاک چین در بازی های خود منع کرده است.

در همین حال، شرکت‌های بازی در ژاپن و کره جنوبی پیشگام در پذیرش فناوری بلاک چین در بازی هستند، این گزارش با اشاره به پتنت‌های اخیر مرتبط با NFT و شرکت بازی‌سازی سگا در مورد بازی بلاک چین آتی خود اشاره می‌کند .

یک نظرسنجی از ۱۰۳۰ مرد و زن ژاپنی در محدوده سنی بین ۲۰ تا ۷۰ سالگی که در این گزارش ذکر شده است، چشم انداز امیدوارکننده ای را برای صنعت بازی های بلاک چین ژاپن نشان داد.

این نشان داد که بیش از ۴۰ درصد از پاسخ‌دهندگان با بازی‌های بلاک چین آشنایی داشتند و بیش از نیمی از آن‌هایی که آشنا بودند، برداشت مطلوبی از آنها داشتند.

نتایج نظرسنجی افرادی که با بازی های بلاکچین آشنا هستند در مقابل ناآشنا 

 

صنعت Web3 در مقیاس جهانی نیز مورد توجه قرار گرفت، با این گزارش که کیفیت بصری و تجربه بازی عوامل کمی مهم‌تری برای گیمرها در ارزیابی یک بازی جدید نسبت به جنبه‌های دیگر مانند قیمت ورودی، تعداد کاربران فعال هستند.


معیارهایی که گیمرها برای ارزیابی بازی های جدید بررسی می کنند

 

این گزارش همچنین بر اهمیت airdrops در ایجاد انگیزه در گیمرها برای آزمایش بازی های جدید تاکید کرد.

گفته شد که ایردراپ ها یک عامل اساسی در نظر گرفته می شوند و گیمرها هنوز انتظار دارند که قبل از شروع یک بازی جدید آنها را دریافت کنند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا