۰

کریپتو بانک کره ای با Blockdaemon برای ارائه خدمات سهامداری خرده فروشی شریک می شودشرکت مالی متمرکز بر رمزارز Delio با Blockdaemon برای راه‌اندازی سرویس‌های سهام متمرکز بر خرده‌فروشی شریک شده است و به مشتریان راهی بی‌نظیر برای کسب پاداش در دارایی‌های دیجیتال خود می‌دهد.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد، خدمات سهام دلیو، پیشنهادات بانک های رمزنگاری موجود خود را که شامل وام، سپرده ها و حساب های سپرده است، گسترش می دهد. ارائه خدمات جدید توسط ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک‌چین Blockdaemon، که مجموعه‌ای از محصولات سهامداری سازمانی را ارائه می‌کند، ارائه می‌شود.

در حالی که Delio مشخص نکرده است که کدام دارایی های رمزنگاری در سرویس های جدید استیکینگ گنجانده می شود، Blockdaemon در حال حاضر از ادغام با بیش از ۶۰ بلاک چین پشتیبانی می کند. نماینده دلیو، جیمز جونگ، همچنین تصریح کرد که این شرکت همچنین قصد دارد “خدمات مالی متنوعی از دارایی های رمزنگاری شده را برای کاربران خارج از کره ارائه دهد.”

Blockdaemon که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد، سال گذشته پس از کسب ۱۵۵ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B، به جایگاه تک شاخ دست یافت. در دنیای استارت‌آپ، یونیکورن شرکتی است که ارزشی معادل ۱ میلیارد دلار یا بیشتر دارد. در آن زمان، Blockdaemon کمی بیش از ۱.۲۵ میلیارد دلار ارزش داشت.

مربوط: همه «قاتلان اتریوم» شکست خواهند خورد: فردی زوانزگر از Blockdaemon

در همین حال، به نظر می‌رسد دلیو پس از دریافت مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) از واحد اطلاعات مالی کره، عرضه‌های مالی ارز دیجیتال خود را گسترش می‌دهد. دلیو ادعا می کند که اولین شرکت رمزنگاری در کره جنوبی است که یک VASP برای خدمات وام دهی و سپرده دریافت می کند.

با وجود آشفتگی بازار و مناقشات پیرامون فروپاشی اکوسیستم Terra، کره همچنان یک بازیگر بزرگ و مهم در عرصه جهانی ارزهای دیجیتال است. به این ترتیب، رئیس جمهور یون سوک یول، که در ماه می گذشته روی کار آمد، رویکرد مطلوبی را در قبال مقررات دارایی دیجیتال در کشور اتخاذ کرده است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ناظر مالی کره به دنبال تسریع در بررسی ۱۳ لایحه مبتنی بر رمزنگاری است که به مجلس ملی این کشور ارائه شده است.