ارزهای دیجیتال

شرکت زیرساخت بلاک چین، Chain، اسپانسر تیم فوتبال نیوانگلند پاتریوتز خواهد بود

[ad_1]

Chain، یک شرکت زیرساخت بلاک چین که به توسعه دهندگان خدمات Web3 را برای ساخت و نگهداری برنامه های مبتنی بر بلاک چین ارائه می دهد، از تیم فوتبال نیوانگلند پاتریوتز و همچنین سایر مکان ها و باشگاه های ورزشی تحت کنترل گروه کرافت حمایت مالی خواهد کرد.

در یک اطلاعیه روز پنجشنبه، Chain اعلام کرد که به عنوان بخشی از یک قرارداد چند ساله همکاری چند ساله با Kraft Sports، باشگاه فوتبال انقلاب نیوانگلند، ورزشگاه ژیلت در ماساچوست و مرکز خرید Patriot Place، بلاک چین و حامی وب ۳ رسمی میهن پرستان خواهد بود. بخش سرگرمی، بازاریابی و رویدادهای گروه کرافت. Chain برای توسعه تجربیات Web3 برای بازدیدکنندگان از استادیوم Gillette و Patriot Place با “ادغام فیزیکی با دیجیتال” کار خواهد کرد.

یکی از سخنگویان Chain در صحبت با Cointelegraph از اظهار نظر در مورد جزئیات پولی پشت این مشارکت خودداری کرد. آنها اشاره کردند که تجربه طرفداران Web3 اخیراً به این شرکت گره خورده است [selling] یک پروژه تاریخی NFT را با یک خرده فروش لوکس جهانی انجام دهید.”

Chain گفت که محصولاتی از جمله Ledger، Cloud و توکن های غیرقابل تعویض را به عنوان یک سرویس ارائه می دهد. این شرکت توکن داده‌های اندازه‌گیری (MDT) و محصولات اکوسیستم آن را به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار در ماه جولای خریداری کرد که شامل بلاک چین اوراکل MeFi و برنامه بازگشت نقدی RewardMe بود.

بسیاری از واکنش‌های کریپتو توییتر در مورد حمایت از Patriots مثبت به نظر می‌رسید، اما برخی مورد سوال قرار گرفت چگونه فناوری بلاک چین به تجربیات طرفداران کمک می کند.

مربوط: حمایت مالی ورزشی به مشروعیت بخشیدن به ارزهای دیجیتال در استرالیا کمک می کند – Coinjar exec

سازمان‌های ورزشی حرفه‌ای چه در ایالات متحده و چه در خارج از کشور شاهد سرمایه‌های عمده‌ای بوده‌اند که با حمایت‌های مالی ارزهای دیجیتال وارد شده‌اند. Crypto.com قراردادی به ارزش ۷۰۰ میلیون دلار برای تغییر نام مرکز استیپلز لس آنجلس در سال ۲۰۲۱ امضا کرد و بعداً قراردادی پنج ساله با لیگ فوتبال استرالیا به مبلغ ۲۵ میلیون دلار امضا کرد و به یکی از حامیان رسمی جام جهانی فوتبال در قطر تبدیل شد. با این حال، گزارش شده است که صرافی از توافق تقریباً نیم میلیارد دلاری با اتحادیه اتحادیه های فوتبال اروپا لیگ قهرمانان اروپا در ماه سپتامبر عقب نشینی کرده است.

کوین تلگراف با میهن پرستان تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.