اخبار گوناگون

واکس کفش جیر ایرانی

همیشه وقتی صحبت از وسایل شخصی و شیک می شود یادمان به محصولات مختلفی مانند، کیف، کفش، پالتو و مانند اینها می افتد که هرکدام از آنها می توانند تولید شده از چرم مصنوعی و یا طبیعی ایرانی و خارجی باشند و برای نگهداری بهتر از واکس که یک نگهدارنده موثر و مناسب استفاده می شود.

استفاده از وسایل چرمی به دلیل کارایی که دارند گزینه مناسبی هستند، ولی باید تلاش کرد تا به بهترین شکل ممکن از آنها نگهداری شود، تا بتوانند کارایی بیشتری داشته باشند، این محصولات با استفاده از انواع چرم طبیعی و مصنوعی تولید می شوند و نمونه های طبیعی کاربرد بیشتری نسبت به نمونه های مصنوعی دارند.

آراد برندینگ

وسایل مختلفی هستند که با استفاده از چرم مصنوعی و یا فوم تولید شده اند و نمونه هایی از آنها مانند، مبل و صندلی های اداری، مبلهای راحتی خانگی، انواع میز با روکش چرم، و روکشهای صندلی خودرو که با چرم مصنوعی تولید شده اند، هرکدام از این محصولات در مرور زمان دچار خشکی می شوند و باید به صورت چند روز یکبار با استفاده از واکسهای مختلف تمیز شوند تا بتوانند بهتر مورد استفاده قرار گیرند.

سالیان بسیاری است که مجموعه آراد برندینگ با داشتن آگاهی نسبت به نمونه های مختلف واکس چرم مصنوعی و طبیعی، محصولات تولید داخلی و خارجی را به صورت عمده عرضه می نماید، همچنین باتوجه به نیاز بازار توانایی داریم تا در اندازه های مختلف آنها را به کشورهای دیگر صادر کرده و در این زمینه فعالیت داشته باشیم، شما می توانید برای اطلاع بیشتر با ما تماس گرفته و با محصولات ما بیشتر آشنا شوید همچنین اگر تمایل به خرید دارید می توانید در این زمینه اقدام کنید.

واکس کفش چرم مصنوعی و طبیعی ایرانی

امروزه کارگاه های مختلفی انواع کفشهای چرمی را تولید می کنند، همچنین شرکتهایی هستند که در این زمینه فعالیت داشته و روزانه تولید انبوه دارند، و با توجه به این نکته که پا قلب دوم انسان است و باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد، سعی می شود تا بهترین نمونه های کفش تولید شود، که بهترین نمونه ها مدلهای چرمی هستند و با دقت بسیار برای استفاده انواع افراد تولید می شوند.

البته این موضوع تنها به تولید کنندگان بر نمی گردد و کسانی که این محصولات را خریداری می کنند، باید تلاش خود را انجام دهند تا از کفشهایشان به خوبی مراقبت کنند، با استفاده از تمیز کردن روزانه و دور گذاشتن از گرد و غبار همچنین واکس زدن آنها بعد از اینکه به خانه بر می گردند و می خواهند آنها را در جا کفشی قرار دهند، همه این کارها باعث می شود تا کفشها عمر بیشتری داشته باشند و همچنین وقتی از آنها استفاده می شود فرد دچار پادرد نشود، که در اینصورت اولین آسیب به کمر وارد می شود.

واکس کفش ایرانی

همانطور که گفته شد واکسها دارای گونه های متفاوتی هستند، به همین دلیل کسانی که می خواهند این محصولات را خریداری کنند نسبت به نیازشان و نوع محصولی که دارند می تواننداز آنها استفاده کنند، مانند واکسی که برای یک پالتو چرم استفاده می شود، یا واکس کفش ایرانی استفاده می شود، که برای آنها باید از نمونه مخصوص استفاده شود و به رنگ آن نیز باید دقت شود تا کارایی آن بیشتر شود.

برای اینکه بتوانید بهترین استفاده را از کت چرم داشته باشید، نیاز است تا از آن مراقبت کرده و به موقع آنرا احیاء کنید، یک نمونه از گزینه های رسیدگی به آنها استفاده از واکس اسپره ای می باشد، این محصول به دلیل اینکه به صورت اسپری است می تواند حجم بیشتری از کت را پاشش نماید و فقط کافی است از فاصله ده الی دوازده سانتی متر به کت پاشیده شود تا به خوبی همه جای آنرا در بر بگیرد، البته بعد از آن با استفاده از برس مخصوص و یا ابر، روی آنرا بمالید تا همه جای محصول مورد نظر واکس خور شود.

واکس کفش جیر

برای داشتن یک کفش مرتب و تمیز بهترین گزینه استفاده از واکس کفش جیر و چرم است که فروش آن در این سایت صورت می گیرد و شما می توانید خرید خوب با قیمت مناسب داشته باشید.

امروزه به دلیل بالا بودن قیمت کفشهای جیر و چرم استفاده از واکس کفش بسیار رواج پیدا کرده است و افراد برای نگهداری بهتر، از واکس کفش استفاده می کنند تا کفش عمر طولانی تری داشته باشد و علاوه بر این استفاده از واکس برای کفش باعث زیبایی و آراستگی بیشتر کفش می شود که همین امر سبب می شود تا افراد ظاهری شیک و تمیز داشته باشند.

واکس کفش جیر

واکس کفش جیر و چرم با یکدیگر متفاوتند که انواع گوناگون آن در این سایت موجود و به فروش می رسد و واکس کفش جیر کمی کمیاب تر از واکس های معمولی است.

کفش جیر نوعی چرم است اما حالتی شبیه به پارچه مخملی دارد و به پارگی بسیار حساس می باشد به همین دلیل نوع واکس زنی آن با دیگر کفشها فرق دارد و انتخاب واکس مناسب اهمیت زیادی دارد.

واکسهای فرچه ای انتخاب خوبی برای این کفشها نیستند چرا که باعث از بین رفتن حالت آن می شود بنابراین بهترین واکس برای جیر، واکس اسپری می باشد که بیشتر حالت تمیزکنندگی داشته و با دیگر واکسها متفاوت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا