اخبار ارز دیجیتالارزهای دیجیتال

سناتور آمریکایی تد کروز برای رمزنگاری در کنگره فشار می آورد … با استفاده از تنقلات

قطعنامه‌ای که به تازگی معرفی شده است به طور بالقوه می‌تواند باعث شود که قانون‌گذاران نوشابه‌ها و تراشه‌ها را با استفاده از دستگاه‌های فروش خودکار پشتیبان ارزهای دیجیتال بخرند.

تد کروز، سناتور جمهوری‌خواه تگزاس، کنگره ایالات متحده را تحت فشار قرار می‌دهد تا با استفاده از انگیزه‌ای که ممکن است هر دو طرف روی آن توافق کنند ، یعنی غذا ، ارز دیجیتال را در سالن‌های خود اتخاذ کند .

کروز یک قطعنامه همزمان در تاریخ ۲۵ ژانویه معرفی کرد که تنها به پیمانکاران دستگاه های فروش خودکار و خدمات غذایی اجازه می دهد که رمزارز را به عنوان یک گزینه پرداخت در کنگره ایالات متحده بپذیرند.

در صورت تصویب، معمار کاپیتول، دبیر مجلس سنا و مدیر ارشد اداری مجلس نمایندگان ملزم به یافتن شرکت‌های عرضه کننده مواد غذایی و فروش ارز دیجیتال هستند.

در زمان نگارش این مقاله، متن قطعنامه به صورت عمومی در سایت کنگره در دسترس نبود. هزینه بالقوه اجرای این اقدام مشخص نیست، یا اینکه آیا این قطعنامه، پیمانکاران را ملزم به پرداخت در ارزهای دیجیتال خاص می کند.

کافه سرمایه ایالات متحده می تواند یکی از تامین کنندگان مورد نیاز برای پرداخت ارزهای دیجیتال باشد

 

کروز مدت‌هاست که مدافع سرسخت ارزهای دیجیتال ، به ویژه بیت کوین بوده است.

برای تمرکززدایی آن بر اساس یک افشای مالی ، تقریباً در همین زمان سال گذشته، سناتور بین ۱۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین خریداری کرد .

طبق پروژه داده‌های جمع‌سپاری «سیاست‌های بیت کوین»، او یکی از تنها هشت سرمایه‌گذار رمزنگاری شناخته شده در کنگره است.

این فهرست همچنین شامل سینتیا لومیس، سناتور وایومینگ در زمینه قانون حمایت از رمزنگاری و پت تومی، سناتور پنسیلوانیایی است که اخیراً یک لایحه استیبل کوین را با هدف ایجاد یک چارچوب نظارتی برای پرداخت ها معرفی کرده است.

سناتور کروز همچنین علاقه خود را برای تبدیل ایالت تگزاس به واحه ای برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نشان داده است و گفته است که استخراج کریپتو می تواند برای کسب درآمد از انرژی حاصل از استخراج نفت و گاز استفاده شود و این فعالیت ممکن است به عنوان روشی جایگزین برای ذخیره انرژی استفاده شود. .

قطعنامه ارائه شده توسط کروز باید در سنا و مجلس نمایندگان قبل از تصویب آن مورد موافقت قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا