۰

بانک فدرال سانفرانسیسکو که به توسعه سیستم CBDC چشم دوخته است، آگهی استخدام را فاش می کند

بانک فدرال سانفرانسیسکو

در عرض ۲۴ ساعت پس از ارسال آگهی شغلی، ۴۵ متقاضی برای پیوستن به دولت فدرال برای ساخت CBDC داخلی علاقه نشان داده اند.

بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو به دنبال یک مهندس نرم افزار برای کمک به توسعه و پیاده سازی سیستم های مرتبط با ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است .

در ۱۸ فوریه، فدرال رزرو سانفرانسیسکو یک فرصت شغلی برای یک «توسعه‌دهنده ارشد برنامه – ارز دیجیتال» منتشر کرد .

انتظار می رود این نامزد به فدرال رزرو در طراحی و اجرای سیستم های حیاتی برای تحقیقات CBDC کمک کند. در پست فدرال رزرو با افشای قصد خود، آمده است:

“با توجه به نقش مهم دلار، سیستم فدرال رزرو به دنبال درک بیشتر هزینه و مزایای فناوری های بالقوه برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است و اینکه چگونه سیستم این حوزه در حال ظهور را بهتر درک می کند.
مسئولیت‌های کلیدی شامل توسعه سیستم‌های مرتبط با CBDCها، شناسایی پیشرفت‌ها و کاهش خطرات است. محل کار در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، با حقوق پایه از ۱۱۰۳۰۰ تا ۱۷۶۳۰۰ دلار است.”

آگهی استخدام بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو برای توسعه دهنده ارشد برنامه برای CBDC

در زمان نگارش این مقاله، ۴۵ متقاضی برای پیوستن به دولت فدرال برای ساخت CBDC داخلی علاقه نشان داده اند.

در آگهی استخدام آمده است:

مهندس نرم‌افزار مستقیماً با مدیریت، سایر توسعه‌دهندگان تیم، تیم‌های عملیات توسعه و فروشندگان درگیر می‌شود تا اطمینان حاصل کند که فدرال رزرو برای طراحی، توسعه و پیاده‌سازی فناوری برای پشتیبانی از CBDC که ممکن است توسط هیئت مدیره مورد نیاز باشد، موقعیت خوبی دارد.

همانطور که اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان CBDC ها را آزمایش می کنند، هند ۵۰۰۰۰ کاربر و ۵۰۰۰ تاجر را برای آزمایش CBDC روپیه دیجیتال خود که اخیراً راه اندازی شده است، همراهی کرد.

رابی سانکار، معاون رئیس بانک مرکزی هند تاکید کرد که دولت قصد دارد آزمایش CBDC را به روان‌ترین شکل ممکن انجام دهد. او گفت:

«ما می خواهیم این روند اتفاق بیفتد، اما می خواهیم روند به تدریج و به آرامی اتفاق بیفتد. ما عجله ای نداریم که چیزی به این سرعت اتفاق بیفتد.»

پروژه CBDC هند در حال حاضر در پنج شهر فعال است و نه شهر دیگر به طور بالقوه به زودی به تدریج به این آزمایش ملحق خواهند شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.