اخبار ارز دیجیتالارزهای دیجیتال

جمینی می گوید جنسیس برای رد شکایت SEC علیه محصول Earn پرونده تشکیل می دهد

جمینی گفت که شکایت SEC علیه محصول Earn خود – که بازدهی را در برابر سپرده های رمزنگاری آنها به مشتریان ارائه می داد – نادرست بود.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini و وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال کپیتال به طور مشترک برای رد شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تشکیل پرونده داده اند.

این شکایت ادعای «جمینی کسب درآمد» را دارد – که به مشتریان اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین را به جنسیس قرض دهند، جمینی کارمزدی تا ۴.۲۹ درصد دریافت کرد – با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، مقررات اوراق بهادار را نقض کرد.

پرونده های حقوقی این شرکت ها ادعا می کند که Gemini Earn نباید به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی شود.

جنسیس استدلال کرد که این تراکنش‌ها اساساً وام هستند و از دادگاه درخواست کرد که شکایت را رد کند یا در عوض، به درخواست‌های SEC برای صدور حکم دائمی و انصراف رسیدگی کند.

علاوه بر این، این ادعا بیان می‌کرد که جمینی، نه جنسیس، مسئول جنبه‌های رویارویی با مشتری برنامه Earn است.

جمینی، که نقش خود را به عنوان یک عامل انتقال برای Earn اعلام کرد، در به روز رسانی وبلاگ خطاب به کاربران Earn از شکایت SEC به عنوان “بد تصور” انتقاد کرد .

پس از شکایت SEC در ژانویه ، جنسیس متعاقباً اعلام ورشکستگی کرد ، که منجر شد کاربران Earn از اواسط نوامبر ۲۰۲۲ با محدودیت‌های برداشت مواجه شوند.

در پاسخ، جمینی در روز دوشنبه، ۲۲ مه، یک ادعای جامع را با هدف بازیابی بیش از ۱.۱ میلیارد دلار دارایی برای ۲۳۲,۰۰۰ ارائه کرد. کاربران را به دست آورید.

جمینی و شرکت مادر جنسیس، گروه ارز دیجیتال (DCG)، در حال مذاکره با میانجیگری برای توسعه یک توافقنامه بازسازی و تسویه حساب هستند.

قرارداد اولیه از فوریه نهایی نشده است و اوایل این ماه، DCG پرداخت وام ۶۳۰ میلیون دلاری به جنسیس را از دست داد .

در همان زمان، جمینی و سایر طلبکاران در حال همکاری بر روی “طرح اصلاح شده سازماندهی مجدد” هستند که در صورت شکست فرآیند میانجیگری، می تواند به طور مستقل دنبال شود.

همانطور که صرافی در پست وبلاگ خود بیان کرده است، هدف اطمینان از نتیجه مطلوب برای کاربران Earn است.

جک باگمن، شریک موسس JFB Legal که نماینده جمینی است، در توییتی گفت که پرونده SEC فقط بازیابی دارایی‌ها از ورشکستگی جنسیس را برای کامل کردن کاربران Earn سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌کند .

هیچ کاری برای سرعت بخشیدن به فرآیند و باز کردن دارایی هایی که باید به کاربران Earn بازگردانده شوند، انجام نمی دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا