اخبار ارز دیجیتالارزهای دیجیتال

بازار BNB NFT tabi ده میلیون دلار بودجه فرشته جمع آوری می کند

شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر قابل توجهی مانند Animoca Brands و Binance Labs در دور تامین مالی شرکت کردند.

پلتفرم مبتنی بر زنجیره BNB در ۱۰ می اعلام کرد tabi ، بازار توکن غیرقابل تعویض که قبلاً Treasureland نام داشت، یک دور سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری را تکمیل کرده است.

سرمایه گذاری توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر Animoca Brands، Binance Labs، Draper Dragon، Hashkey Capital، Infinity Crypto Ventures و Youbi Capital آغاز شد.

سرمایه گذاران فردی شامل بو فنگ از Dragonfly Capital، Riyad AD از عربستان سعودی، و Suji Yan از شبکه ماسک هستند.

به گفته توسعه دهندگان، این سرمایه در درجه اول برای توسعه اکوسیستم بازی tabi و ساخت پروتکل هویت زنجیره ای آتی آن استفاده خواهد شد.

جدا از ویژگی‌های تجارت NFT و لانچ‌پد، tabi فعالیت‌های زنجیره‌ای کاربران را به «امتیازهای تجربه» تبدیل می‌کند، که می‌تواند با پاداش‌ها و درآمدهای ایردراپ در آینده مبادله شود.

این پروتکل همچنین شامل یک پلتفرم بازی است که تراکنش ها و سرگرمی های بازی های بلاک چین را جمع می کند.

علاوه بر این، خاویر لی، بنیانگذار tabi ، گفت که این پروژه قصد دارد یک “صندوق رشد NFT” راه اندازی کند که توسعه دهندگان را تشویق می کند تا محصولات، هنرها و نام تجاری خود را در زنجیره BNB طراحی کنند.

این پروژه در سال ۲۰۲۱ تاسیس شد. tabi برای پاداش به حامیان اولیه خود می گوید که در همان روز اعلام بودجه، “طرح پاداش” را راه اندازی می کند.

بایننس امسال عملیات مربوط به NFTs خود را افزایش داده است. در ۲ مارس، مولد بومی NFT AI صرافی ارزهای دیجیتال، با نام «Bicasso»، کمتر از سه ساعت پس از راه‌اندازی به سقف ۱۰۰۰۰ رسید. در ۸ مارس، بایننس اعلام کرد که Polygon را یکپارچه خواهد کرد.

نوامبر گذشته، OpenSea، محبوب‌ترین بازار NFT در آن زمان، گفت که BNB Chain را در بازار خود ادغام خواهد کرد.

این حرکت به کاربران اجازه می‌دهد تا NFT‌های زنجیره‌ای BNB را مستقیماً در OpenSea خریداری، فهرست‌بندی و معامله کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا