ارزهای دیجیتالاخبار ارز دیجیتال

ژاپن به استارت‌آپ‌ها اجازه می‌دهد تا با انتشار ارز دیجیتال به جای سهام، سرمایه جمع‌آوری کنند

به گفته رسانه های محلی، این سیستم به روز شده به طور خاص برای دسته ای از وجوه موسوم به مشارکت های محدود تجاری سرمایه گذاری قابل اجرا است.

رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که دولت ژاپن بنا به گزارش‌ها قصد دارد به استارت‌آپ‌ها اجازه دهد تا به جای سهام، از طریق انتشار دارایی‌های رمزنگاری‌شده مانند ارزها، سرمایه عمومی جمع‌آوری کنند.

به گزارش سایت خبری مالی ژاپنی The Nikkei، این سیستم به روز شده به طور خاص برای دسته ای از وجوه موسوم به سرمایه گذاری تجاری مشارکت محدود (LPS) قابل اجرا است.

ژاپن تاکنون در پذیرش دارایی های دیجیتال از بقیه دنیا عقب مانده است. با این حال، این در ماه های اخیر تغییر کرده است.

مرجع اصلی تنظیم کننده مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA) در ۳۱ آگوست حرکت قابل توجهی انجام داد و به دنبال اصلاح کد مالیاتی مربوط به ارزهای دیجیتال بود و از این طریق نقش فعال تری در مقررات ارزهای دیجیتال ایفا کرد.

این اقدام قابل توجه با هدف معافیت کسب‌وکارهای محلی از مالیات «درآمدهای محقق نشده» پایان سال بر روی ارزهای دیجیتال انجام می‌شود.

نخست وزیر ژاپن فومیو کیشیدا در یک سخنرانی اصلی در روز اول کنفرانس WebX در توکیو، ژاپن بر تعهد این کشور به تقویت صنعت Web3 تاکید کرد. او پتانسیل آن را برای متحول کردن اینترنت و ایجاد تغییرات اجتماعی برجسته کرد.

بایننس اخیراً تأیید کرده است که خدمات خود را از ماه آگوست به بعد به کاربران رمزارز ژاپنی ارائه خواهد کرد .

این اتفاق پس از آن رخ داد که این شرکت پلتفرم صرافی محلی Sakura Exchange Bitcoin را در نوامبر ۲۰۲۲ به دست آورد که راه را برای ورود مجدد بایننس به کشور هموار کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا