ارزهای دیجیتالاخبار ارز دیجیتال

JPEX شرکای خود را به دلیل مسدود کردن بدخواهانه وجوه و ایجاد بحران نقدینگی سرزنش می کند

صرافی کریپتو JPEX انگشت خود را به سمت بازارسازان شخص ثالث خود به دلیل مسدود کردن بدخواهانه وجوه نشانه رفته است که منجر به افزایش هزینه های برداشت برای مبارزه با بحران نقدینگی شد.

JPEX صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، رگولاتورها و «سازندگان بازار شخص ثالث» را به دلیل بحران نقدینگی که باعث افزایش هزینه‌های برداشت پلتفرم و تعلیق برخی عملیات‌ها شده است، مورد انتقاد قرار داده است.

JPEX در یک پست وبلاگی در ۱۷ سپتامبر گفت که رفتار ناعادلانه از سوی برخی موسسات در هنگ کنگ، همراه با اخبار منفی، باعث شده است که بازارسازان شخص ثالث آن را بدخواهانه وجوه را مسدود کنند.

“آنها خواستار اطلاعات بیشتر از پلتفرم برای مذاکره شدند، نقدینگی ما را محدود کردند و هزینه های عملیاتی روزانه ما را به میزان قابل توجهی افزایش دادند که منجر به مشکلات عملیاتی شد.”

JPEX با مقصر بحران نقدینگی اعلام کرد که تمامی عملیات وابسته به محصول Earn آن تا ۱۸ سپتامبر «از فهرست حذف خواهند شد».

به نظر می رسد فعالیت معاملاتی منظم نقطه ای در زمان انتشار همچنان فعال باقی می ماند، با این حال، کاربران JPEX ادعا می کنند که این پلتفرم در حال حاضر ۹۹۹ Tether را شارژ می کند .

JPEX به طور خاص به کارمزد برداشت بالا اشاره نکرد، اما متعهد شد که پس از پایان مذاکرات با بازارسازان شخص ثالث، به تدریج کارمزدهای برداشت را “به سطح عادی” بازگرداند.

JPEX در بیانیه ای با اشاره به اینکه جزئیات پس از پایان مذاکرات اعلام خواهد شد، گفت: ما قول می دهیم نقدینگی را در اسرع وقت از بازارسازان شخص ثالث بازیابی کنیم و به تدریج کارمزد برداشت را به سطح عادی بازگردانیم.

علاوه بر بستن محصول Earn خود، JPEX اعلام کرد که از یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) برای جمع‌آوری پیشنهادات در مورد بازسازی آن از کاربران استفاده خواهد کرد.

در ۱۳ سپتامبر، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (FSC) اخطاری را علیه JPEX به دلیل تبلیغ خدمات خود به ساکنان هنگ کنگ علیرغم عدم درخواست مجوز در این کشور صادر کرد.

SFC در بیانیه ای نوشت که تعدادی از ویژگی های مشکوک را در مورد اقدامات JPEX از جمله ارائه بازدهی بسیار بالا و سایر اختلافات در نحوه عرضه خود به عموم مردم هنگ کنگ علیرغم عدم مجوز مشاهده کرده است.

یکی از شرکت کنندگان کنفرانس Token 2049 در سنگاپور ادعا کرد که غرفه JPEX در این رویداد یک روز پس از صدور هشدار FSC رها شده است.

طبق گزارش ۱۸ سپتامبر از ساوت چاینا مورنینگ پست، پلیس محلی در هنگ کنگ اکنون حداقل ۸۳ شکایت در مورد مبادله دریافت کرده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا