ارزهای دیجیتالاخبار ارز دیجیتال

حجم مبادلات Binance.US در بحبوحه بحران کاهش یافت

در ۱۶ سپتامبر، حجم مبادلات در Binance.US به ۵.۰۹ میلیون دلار رسید که در بحبوحه خروج مدیران و بررسی‌های نظارتی ادامه دارد.

فعالیت معاملاتی در Binance.US در ماه سپتامبر به پایین‌ترین حد خود رسیده است زیرا صرافی ارز دیجیتال با چالش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه است.

همانطور که توسط Amberdata در The TIE Terminal گزارش شد، در ۱۶ سپتامبر، حجم مبادلات در Binance.US به ۵.۰۹ میلیون دلار رسید.

کمترین نقطه در این ماه در ۹ سپتامبر بود، زمانی که فعالیت معاملاتی به ۲.۹۷ میلیون دلار رسید. این کاهش قابل توجهی در مقایسه با ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲ است که حجم معاملات آن حدود ۲۳۰ میلیون دلار بود.

حجم مبادلات Binance.US در ۱۲ ماه گذشته

Binance.US شاخه ای از صرافی جهانی ارز دیجیتال Binance در ایالات متحده است.

در ۵ ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار شکایتی علیه هر دو صرافی ارز دیجیتال به اتهامات مربوط به عرضه اوراق بهادار ثبت نشده و تجارت شستشو و سایر تخلفات تنظیم کرد.

طبق گزارش SEC، Binance.US ظاهراً نتوانست به عنوان یک دلال-فروشنده ثبت نام کند و نتوانست پیشنهاد و فروش برنامه staking-as-a-service خود را ثبت کند.

از زمان شکایت، Binance.US معاملات بیش از ۱۰۰ جفت توکن را متوقف کرد و به کاهش شدید فعالیت مبادلات کمک کرد.

آشفتگی Binance.US با چالش های داخلی نیز همراه است. برایان شوردر، مدیرعامل وقت Binance.US، از سمت خود کنار رفت و به تعدادی از مدیران جهانی که طی هفته‌های گذشته گروه شرکت‌ها را ترک کردند، پیوست.

پس از استعفای شوردر، کریشنا جووادی، رئیس حقوقی و سیدنی ماجلیا، افسر ارشد ریسک نیز استعفای خود را اعلام کردند.

بر اساس گزارش ها، ظاهراً این خروج ها به دلیل تحقیقات در حال انجام توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد بایننس، مدیر عامل آن Changpeng Zhao و Binance.US صورت گرفته است.

در پاسخ به گمانه زنی ها در مورد جدایی شوردر، CZ در X (توئیتر سابق) گفت که مدیر اجرایی در حال گرفتن یک وقفه شایسته است. CZ نوشت :

« Binance.US تحت رهبری او سرمایه را افزایش داد، محصولات و خدمات خود را بهبود بخشید، فرآیندهای داخلی را مستحکم کرد و سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد که همه اینها به ایجاد یک شرکت انعطاف پذیرتر به نفع مشتریان کمک کرد. ما از کمک های او سپاسگزاریم.»

به نظر می رسد که مشکلات Binance.US به پایان نرسیده است. SEC اخیراً مبادله را به عدم همکاری در تحقیقات در حال انجام متهم کرد و ادعا کرد که در طول فرآیند کشف تنها ۲۲۰ سند ارائه کرده است.

در تحولی دیگر، یک قاضی دستوری را در ۱۵ سپتامبر صادر کرد که به کمیسیون SEC اجازه داد تا اسناد بدون مهر و موم این پرونده را ارائه کند.

این اسناد به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مهر و موم شده یا ویرایش شده و اکنون بنا به درخواست آن از مهر خارج می شود. انتظار می رود این اسناد در روزهای آینده در دسترس قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا