اخبار گوناگون

اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در صنعت فست فود

دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری مسئله ای مهم به حساب می آید که ذهن خیلی از کاربران را به خود درگیر کرده است. به صورت کلی، پروسه سرمایه گذاری می تواند چالش های گسترده ای را سر راه متقاضیان قرار دهد. افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند باید بتوانند یک طرح تجاری مناسب و پر سود را در اختیار دولت ترکیه قرار دهند.

طی چند وقت اخیر، سرمایه گذاری روی فست فود و صنایع مربوط به غذا میان کاربران محبوبیت زیادی کسب کرده است. با اخذ نمایندگی فست فود در ترکیه، شما به راحتی می توانید نسبت به دریافت اقامت اقدام نمایید. البته که فرنچایز فست فود در ترکیه  یک سری شرایط خاص دارد. با ما همراه شوید تا این پروسه را زیر ذره بین ببریم.

انواع روش های سرمایه گذاری در کشور هایی همچون ترکیه کدام اند؟

اگر هدف شما دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری است، باید به راه های موجود برای دنبال کردن این پروسه توجه ویژه ای داشته باشید.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، اولین راه حلی است که برای دنبال کردن این پروسه به ذهن می رسد. برای استفاده از این روش شما باید یک شرکت جدید در ترکیه کسب کنید و یک فعالیت تجاری را کلید بزنید. قاعدتا اگر شما طرح تجاری قدرتمند یا بودجه کافی برای دنبال کردن این پروسه را در اختیار نداشته باشید، با چالش های گسترده ای مواجه خواهید شد!

خرید ملک دومین مورد از انواع روش های سرمایه گذاری در ترکیه به حساب می آید. طی این پروسه، شما باید یک ملک حداقل ۴۰۰ هزار دلاری را تهیه نمایید تا ترکیه اقامت را در اختیارتان بگذارد. به خاطر داشته باشید که خیلی از افراد این روش را انتخاب می نمایند چرا که چالش برانگیز نیست ولی طی چند سال اخیر، علاقه مردم به فروش ملک به کاربران ایرانی کاهش پیدا کرده است.

خرید بیزینس یا فرانچایز فست فود در ترکیه از جمله دیگر روش های موجود برای سرمایه گذاری در این کشور به حساب می آید. این روش محبوب و شناخته شده به شما اجازه می دهد تا هم به درآمد بالایی دسترسی پیدا نمایید و هم نیازی به سرمایه عظیم و گسترده ندارد. با استفاده از این روش کاربران هزینه استفاده از یک نام تجاری را پرداخت نموده و از همان طریق هم به درآمد می رسند.

انواع روش های سرمایه گذاری

بهترین راه دریافت نمایندگی فست فود کدام است؟

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری با استفاده از یک کسب و کار جدید هم امکان پذیر است. شما می توانید از شرکت های خاصی همچون عطاویچ نمایندگی یک شعبه در ترکیه را دریافت نمایید و از همان طریق مهاجرت کنید. به خاطر داشته باشید که این پروسه مزایای زیادی داشته و به کاهش هزینه های شما هم کمک می کند.

مزایای فرانچایز فست فود در ترکیه

حتما شما هم از خود می پرسید که فرانچایز فست فود در ترکیه چه مزایایی را در خود جای داده است؟ لیست زیر چند مورد از مهم ترین مزایای دنبال کردن این پروسه را در خود جای داده است.

  • اعطای اقامت پس از مدت زمان مشخصی
  • مدیریت یک کسب و کار پر درآمد
  • کسب سود مطلوب
  • فرصت تحصیل در دانشگاه های مختلف ترکیه

فرانچایز فست فود در ترکیه

بررسی نکات مهم برای دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

هنگام دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری روی صنعت فست فود، شما باید به چند نکته مهم و کلیدی توجه داشته باشید. اولین نکته به اعتبار شرکت اشاره دارد. شما باید به دنبال فرانچایز با کمک تیم های مطرح و شناخته شده ای باشید که همواره خدماتش را با تضمین در اختیار مشتریان قرار می دهد. جدا از این مسئله، شما باید به اعتبار برند در کشور مقصد را نیز مورد بررسی قرار دهید.

سومین نکته ای که می تواند این پروسه را تحت تاثیر خود قرار دهد به بودجه و سرمایه شما اشاره دارد. اگر شما بودجه کافی برای اخذ نمایندگی فست فود در ترکیه را در اختیار نداشته باشید، با مشکلات گسترده ای مواجه خواهید شد. پس اگر شما هم به فرانچایز فست فود در ترکیه علاقه مند هستید، می توانید خدمات تیم های مطرحی همچون عطاویچ را به کار گیرید.

اقامت اروپا با تمکن مالی

اقامت اروپا با تمکن مالی یکی از روش های محبوب و پرطرفدار برای دریافت اقامت در کشورهای اروپایی است. متقاضیان لازم است با ارائه مدارک مستند میزان درآمد خود را اثبات نمایند. در این روش بدون نیاز به راه های متداول سرمایه گذاری نظیر راه اندازی بیزینس، ثبت شرکت و کارآفرینی می توان اجازه اقامت در کشور مورد نظر را کسب کرد. امکان اقامت اروپا با تمکن مالی در برخی از کشورهای منطقه شینگن وجود ندارد. اثبات درآمد ماهیانه ثابت مهم ترین شرط در دریافت این نوع اقامت است. قوانین تمکن مالی در هر یک از کشورهای اروپایی با توجه به شرایط اقتصادی آن ها متغیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا