فیماچارت - آموزش و تحلیل بازارهای مالی

۱۰ میلیون توکن ۱inch به جبران هزینه های گس به کاربران پرداخت می‌شود

وان-اینچ

در حال حاضر، قیمت توکن ۱INCH طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۵ درصد رشد داشته و به ۲.۱۹ دلار رسیده است. این موضوع بدان معنا است که بنیاد وان اینچ بیش از ۲۱ میلیون دلار از توکن‌های خود را توزیع خواهد کرد. هرچند، تنها کاربرانی که حداقل ۱۰۰,۰۰۰ توکن ۱INCH سپرده‌گذاری می‌کنند می‌توانند بازپرداخت کارمزد گس خود دریافت کنند. در این طرح بیان شده است برای بازپرداخت ۲۵٪ از کارمزدهای تراکنش‌هایی که از گزینه Fast gas price استفاده کنند و درصد لغزش قیمت آنها (slipping tolerance) بیشتر از ۱٪ باشد داشتن حداقل ۱۰۰ توکن ۱INCH ضروری است.

طبق گفته این بنیاد، طرح بازپرداخت کارمزدهای گس به کاربران واجد شرایط تا زمان توزیع کامل ۱۰ میلیون توکن ۱INCH ادامه می‌یابد. بنیاد ۱inch بیان کرده است ایده اصلی این طرح از جانب اعضای جامعه و از طریق فروم حاکمیت شبکه وان اینچ ارائه شده است.

در وان اینچ می‌توان به جستجوی بهترین قیمت در بین صرافی‌های غیرمتمرکز پرداخت و معاملات را بین چند استخر تقسیم کرد تا حداکثر توکن ممکن در یک تراکنش را به دست آورد. در معاملات بزرگ که از ۱inch استفاده می‌کنند، جستجو در چندین صرافی می‌تواند به دستیابی به قیمت بهتر منجر شود. این موضوع به کاربران امکان می‌دهد تا مقداری از هزینه کارمزد گس خود را جبران کنند. وان اینچ هم‌چنین به منظور کمک به کاربران در خصوص صرفه‌جویی در هزینه کارمزد گس، از توکن Chi Gas (CHI) استفاده می‌کند. این توکن هنگامی صادر می‌شود که قیمت گس بسیار کم باشد و هنگامی سوزانده می‌شود که قیمت گس بالا باشد.

قیمت توکن کاربردی و حاکمیتی ۱INCH پس از آنکه در تاریخ ۸ می به رکورد ۷.۵۸ دلار رسید با کاهش چشمگیری مواجه شد. در حال حاضر قیمت توکن وان اینچ برابر با ۲.۱۹ دلار و حجم معاملات روزانه نیز بیش از ۲۵۷ میلیون دلار است.

 منبع: cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

فیماچارت

به فیماچارت خوش آمدید

خوشحالیم که ما را انتخاب کردید

فیماچارت

به فیماچارت خوش آمدید

خوشحالیم که ما را انتخاب کردید

[theme-my-login]