بورسعرضه اولیه

شرکت‌های زیرمجموعه همراه اول بزودی در بورس عرضه اولیه می شوند

به زودی شرکت های زیر مجموعه همراه اول در بورس عرضه اولیه خواهند شد. این خبری بود که مدیر عامل این شرکت در آخرین صحبت های خود بیان کرد. لازم به ذکر است که همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن های همراه با این عرضه گامی رو به جلو در جهت توسعه زیرساخت های ارتباطی خویش بر خواهد داشت.

مجمع شرکت ارتباطات سیار ایران برای هر سهم سال ۹۸ این شرکت یک هزار و ۵۶۵ ریال سود تصویب کرد. در این مجمع که با حضور بیش از ۹۲ درصد سهامداران تشکیل شد، مدیرعامل این شرکت با اشاره به دستاوردهای مالی شرکت ارتباطات سیار ایران در سال ۱۳۹۸ گفت: درآمد کل شرکت اصلی با حدود ۲۳ درصد رشد به ۱۸هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان رسیده است که بالغ بر ۸هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از این رقم درآمد حاصل از بخش خدمات بوده است.

اخوان بهابادی سود خالص شرکت اصلی را معادل ۳هزار و ۶۰۵ میلیارد تومان اعلام کرد.

مدیر عامل همراه اول همچنین از «ورود شرکت‌های زیرمجموعه همراه اول به بورس در سال جاری» خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه پنج ساله راهبرد همراه اول که با نام «منظومه» در حال اجراست، گفت: این برنامه، متمرکز بر توسعه زیرساخت‌های ارتباطی مبتنی بر آخرین تکنولوژی و ایجاد کسب‌وکارهای نوآورانه است و بر آن هستیم تا از رهگذر اجرای این برنامه، نقشی تعیین‌کننده در گسترش خدمات دولت الکترونیک و سرویس‌های دیجیتال در کشور ایفا کنیم.

منبع: دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا